Limfodrenažinis masažas Kaune

Masažo terapija yra puikus būdas užkirsti kelią patinimui, skausmui ir skysčių kaupimuisi audiniuose. „Limfodrenažinis masažas“ yra specializuota masažo rūšis, skirta padėti ląstelėms išlaisvinti toksinus ir pašalinti limfos spūstis. Tyrimai rodo, kad šis masažas yra naudingas skausmo intensyvumo mažinimui. Masažai stimuliuoja limfinę sistemą ir padeda pašalinti perteklinius skysčius iš audinių. Limfodrenažinis masažas yra daugelio sveikatos ir grožio paslaptis.
Limfodrenažinis masažas rankomis – tai speciali viso kūno masažo technika, kurios metu judesiai akcentuojami iš periferijos į centrą, tai yra limfos tekėjimo kryptimi. Limfodrenažinis masažas taikomas ne tik kaip gydymo ir profilaktikos priemonė. Tai ypač efektyvus būdas šalinti celiulitą, mažinti kūno apimtis.
Tokio pobūdžio masažas yra ypač naudingas žmonėms dirbantiems sėdimą, stovimą ar kitokį monotonišką darbą.
Kas yra limfotaka ir kokį svarbų vaidmenį ji atlieka mūsų organizme?
Limfotakos sistema susideda iš limfagyslių, kurios išsidėsčiusios ir persipynusios visame poodiniame sluoksnyje, bei limfinių organų (limfmazgiai, blužnis, limfoidinio audinio grupės ir kt.). Limfagyslėse cirkuliuoja limfa – skaidrus, klampus skystis, kuriame gausu limfocitų. Žmogaus kūne yra apie 1-2 litrai limfos, kuri nuolat plauna vidaus organus ir surenka iš jų pažeistas ląsteles, pernešdama jas į pagrindinius limfos centrus – limfmazgius. Ten šios ląstelės filtruojamos ir grąžinamos į kraujotaką jau švarios. Dėl šios priežasties, kai organizme plinta infekcijos arba padaugėja bakterijų, dažnai jaučiame padidėjusius limfmazgius, nes jie intensyviai kovoja su infekcija ir gali net pabrinkti.
Sulėtėjus limfotakai, organizmui tampa sunku veikti sklandžiai, sutrinka kraujotakos aprūpinimas švariomis ląstelėmis, todėl organizmą dažniau užpuola išorinės infekcijos. Dėl to žmogus gali jausti sunkumą kūne, kaupiasi skysčiai ir riebalinis audinys, pas moteris dažnai atsiranda celiulitas, juntamas energijos stygius, o infekcinės ligos tampa dažnesnės.
Limfodrenažinio masažo rankomis nauda
Specialistas dirba su limfa esančia odos struktūroje, o ne raumenyse, todėl judesiai yra lengvi, lėti, banguojantys, kuriuos specialistas sukuria savo rankomis. Atliekant masažą rankomis nepraleidžiamas ne vienas odos plotelis. Iškart po masažo jaučiamas lengvumo jausmas. Rankinis masažas leidžia terapeutui geriau pajusti kūno audinių būklę, todėl masažas gali būti pritaikytas individualiai, atsižvelgiant į paciento poreikius ir jautrumą.
Kada rekomenduojama atlikti limfodrenažinį masažą?
-
Esant edemoms
-
Galūnių tinimams
-
Po plastinių operacijų
-
Po liposakcijos (riebalų nusiurbimo)
-
Esant venų stazei, venų išsiplėtimui, kai išryškėjęs kapiliarų tinklas
-
Esant „kojų nuovargio“ sindromui
-
Esant „maišeliams“ po akimis
-
Kai vargina rytinis ir vakarinis patinimas
-
Kojų ir pėdų tinimas
-
Odos blyškumas, gumbuota oda
-
Celiulitui mažinti
-
Dirbantiems sėdimą/stovimą darbą
-
Esant lėtiniam nuovargiui
Kada nerekomenduojama atlikti limfodrenažinio masažo?
-
Prie onkologinių susirgimų
-
Sergant epilepsija
-
Sergant inkstų ligomis
-
Esant uždegiminiams procesams
-
Esant tromboflebitui
-
Karščiuojant, sergant gripu, turint peršalimo simptomais
-
Esant širdies problemoms ūminėje stadijoje
Limfodrenažinis masažas aparatu ar rankomis?
Kurį masažą rinktis jums gali padėti nuspręsti gydytojas ar mūsų specialistas įvertinęs jūsų nusiskundimus ir norimus rezultatus.
LIMFODRENAŽINIS VISO KŪNO MASAŽAS RANKOMIS
- Trukmė: 1 valanda 30 minučių
LIMFODRENAŽINIS KOJŲ IR PILVO MASAŽAS RANKOMIS
- Trukmė: 45 minutės
LIMFODRENAŽINIS RANKŲ IR PILVO MASAŽAS RANKOMIS
- Trukmė: 30 minučių
